Фріроли

Фріроли по покеру: як взяти участь і що можна виграти

Фріроли, як і раніше, користуються великою популярністю. У них беруть участь не тільки новачки, які вирішили спробувати свої сили в покері, але й профі, які поставили за мету наростити банкролл. Участь у них відкриває можливість без ризику для коштів здобути навички турнірної гри та поповнити рахунок грошовими призами.

Що таке фріроли

Фріроли - різновид турнірів з покеру. Їх особливість полягає у відсутності бай-інів. Це означає, що для участі в них не потрібно робити вступних внесків. Завдяки цьому гравці нічим не ризикують. При цьому вони на старті одержують однакові стеки, тобто мають рівні шанси на перемогу. Незважаючи на відсутність бай-інів, взяти участь у фріролах не завжди можуть усі охочі. Такі турніри можуть передбачати різні варіанти реєстрації:
  1. За квитками. Вони видаються активним гравцям за депозити, новим клієнтам після відкриття облікового запису тощо.
  2. За паролями. Вони викладаються в соціальних мережах, на тематичних форумах, в офіційних каналах «Телеграм» і т.д.
  3. Без умов. У цьому випадку участь у фріролі доступна всім бажаючим. Достатньо перейти на сторінку з турніром та натиснути кнопку «Грати». Користувач буде автоматично зареєстрований у майбутній події.
Фріроли, як і звичайні турніри з покеру, мають обмеження щодо кількості учасників. Зазвичай це 500-2000 чоловік. Тому важливо заздалегідь подавати заявку на участь. Якщо проходити реєстрацію за кілька хвилин до початку турніру, то є ризик не потрапити на нього.

Види призів

У більшості фріролів розігруються грошові призи. Гарантія їм формується з допомогою грального закладу. Вона відома наперед, як і кількість призових місць. Вони можуть визначатися в період гри за фінальними столами або до баббла, а потім вони надаються з урахуванням розміру поточних стеків гравців. Розміри призових фондів зазвичай варіюються від 500 до 3000 гривень. Це набагато менше, ніж у турнірах із бай-інами. Однак не слід забувати, що у фріролах відсутні ризики. У таких турнірах можуть розігруватися такі типи призів:
  1. Турнірні гроші. Їх не можна виводити, але можна використовувати для оплати бай-інів у звичайних турнірах.
  2. Квитки. Вони можуть бути призначені для участі у сателітах, платних МТТ або Sit and Go.

Формати проведення

Фріроли проводяться у різних форматах. Найчастіше вони представлені багатостоловими турнірами, можуть проходити з ребаями та аддонами. У цьому випадку учасники можуть добирати стеки для підвищення своїх шансів на перемогу та реалізацію більш складних стратегій. Але купівля фішок платна. Деякі фріроли проходять без ребаїв та аддонів. Тоді після використання всього стека гравець вилітає з турніру і залишається без нагороди, якщо до цього моменту він не дістався призової зони. Також фріроли проходять у форматі олл-ін. Вони займають найменше часу, оскільки стеки учасників автоматично ставляться на кін у першій роздачі. Потім вилітають ті, хто не зібрав сильних комбінацій, і так далі.

Переваги участі

Популярність фріролів обумовлена ​​наступними перевагами:
  1. Повна відсутність ризиків. Навіть якщо не вдасться дійти до призової зони, не потрібно буде компенсувати втрачений стек.
  2. Отримання досвіду турнірної гри. Це актуально для новачків, які хочуть освоїти такий покерний формат.
  3. Побудова банкролу з нуля. Багатьом покеристам вдається завдяки зростанню балансу.
  4. Можливість виграти квитки на платні турніри. Вони передбачають розіграш більших призових фондів. Їхні розміри можуть досягати 1 мільйона гривень.
  5. Відпрацювання стратегій. У фріролах можна оцінити їх ефективність та скоригувати потрібні моменти.
Ще один плюс фріролів – регулярність. Це дозволяє щодня грати у покер безкоштовно.

FAQ

За якими критеріями вибирати фріроли?

Потрібно враховувати розмір призового фонду, кількість призових місць та учасників.

Чи потрібно відігравати отримані гроші у фріролах?

Ні, їх можна одразу ставити на вивід або використовувати для подальшої гри.

Скільки часу займають фріроли?

Вони можуть тривати кілька годин. Якщо турніри відбуваються у форматі олл-ін, то імена переможців стають відомими за 15–20 хвилин після старту.

Є у новачків шанси виграти у фріролах?

Так, у таких турнірах понад 90% — це гравці без досвіду, тому ймовірність потрапити на призові місця є високою.

Чи можна використовувати один пароль на фрірол кілька разів?

Ні, він дає право взяти участь у турнірі один раз. Надалі потрібно шукати нові паролі.